פנלים לבידוד טרמי

 

פאנל לבידוד טרמי
פנלים לבידוד טרמי

פאנל מבודד עם מעטפת פח פלדה מגולוונת צבועה משני הצדדים. מיועד לקירות חיצוניים ופנימיים של בתי קירור, חדרי קירור ומבני תעשייה. גרעין הפאנל עשוי PIUR - חומר הבידוד הטוב ביותר בשוק.
פאנל קיסריה S - ניתן להזמין באורך של עד 11.90 מטר וכן במתווה (קורוגרציה) גלי, מחורץ או חלק, על פי דרישת הלקוח.

פאנל קיסריה S קיר מבודד טרמי

פאנל קיסריה גג טרפז

פאנל מבודד עם מעטפת פח פלדה מגולוונת צבועה משני הצדדים. מיועד לשימוש בגגות. גרעין הפאנל עשוי PIUR - חומר הבידוד הטוב ביותר לייצור פנלים מבודדים.
פאנל קיסריה גג - ניתן להזמין באורך של עד 11.90 מטר ובדגמים של 2, 3, ו-5 גלים על פי דרישת הלקוח. מתאים לגגות בשיפוע של 6% ומעלה.

פאנל גג טרפז
פאנלים גג טרפז

פאנלים חסיני אש עם צמר סלעים

פאנל קיסריה FPP קיר חסין אש

פאנל קיר חסין אש דגםFPP  בנוי משתי שכבות מתכת - פלדה מגלוונת וצבועה, פלדת אל חלד או אלומיניום צבוע. הפחים חלקים או מותווים בגוונים שונים ובעובי של בין 0.5 ל-0.75 מ"מ. חומר הבידוד בין שכבות המתכת הוא סיבים מינרליים (צמר סלעים מוקשה) בצפיפות של 180-120 ק"ג/מ"ק.
פאנל קיר FPP תוכנן במיוחד על מנת לתת מענה ברמה גבוהה לדרישות מודולריות וקונסטרוקטיביות עבור קירות ומחיצות אש בטרמינלים, שטחי מסחר, בנייני ציבור, מוסדות חינוך, היכלים ואולמות ספורט.

פאנל חסין אש
פאנלים חסין אש

פאנל קיסריה RTF גג חסין אש

פאנל גג חסין אש דגם RTF  בעובי 100-50 מ"מ בנוי משתי שכבות מתכת - פלדה מגלוונת וצבועה, פלדת אל חלד או אלומיניום צבוע. הפח החיצוני הוא בצורת טרפז ובעובי של בין 0.5 ל-0.75 מ"מ. הפח הפנימי שעוביו 0.5 מ"מ הוא חלק או מותווה. חומר הבידוד בין שכבות המתכת הוא סיבים מינרליים (צמר סלעים מוקשה) בצפיפות של 180-120 ק"ג/מ"ק.
פאנל גג RTF תוכנן במיוחד על מנת לתת מענה ברמה גבוהה לדרישות מודולריות וקונסטרוקטיביות עבור קירות ומחיצות אש בטרמינלים, שטחי מסחר, בנייני ציבור, מוסדות חינוך, היכלים ואולמות ספורט.

פאנלים חסיני אש
פאנל חסיני אש

פאנלים לבידוד אקוסטי

פאנל קיסריה SPP קיר ותקרה אקוסטי

פאנל קיר אקוסטי מדגם SPP בנוי משתי שכבות מתכת - פלדה מגלוונת וצבועה, פלדת אל חלד או אלומיניום צבוע. הפחים חלקים או מותווים בגוונים שונים. הפח הפנימי הוא פח מחורר ב22-40% מהשטח היוצר שטח בליעה אקוסטית פעיל. חומר הבידוד בין שכבות המתכת הוא סיבים מינרליים (צמר סלעים מוקשה) בצפיפות של 120 ק"ג/מ"ק לפחות.
פאנל קיר SPP  תוכנן במיוחד על מנת לתת מענה ברמה גבוהה לדרישות מודולריות וקונסטרוקטיביות עבור קירות ומחיצות אש בטרמינלים, שטחי מסחר, בנייני ציבור, מוסדות חינוך, היכלים ואולמות ספורט וכן כאלמנט לבניית קירות אקוסטיים בדרכים - מערכת RAS.

פאנלים לבידוד אקוסטי
פאנל לבידוד אקוסטי

פאנל קיסריה RTAF  גג אקוסטי חסין אש

פאנל גג אקוסטי מדגם RFAT בעובי 100-50 מ"מ בנוי משתי שכבות מתכת - פלדה מגלוונת וצבועה, פלדת אל חלד או אלומיניום צבוע. הפח החיצוני הוא בצורת טרפז ובעובי של בין 0.5 ל-0.75 מ"מ. הפח הפנימי שעוביו בין 0.6 ל-0.8 מ"מ הוא חלק או מותווה. הפח הפנימי הוא פח מחורר ב22% מהשטח היוצר שטח בליעה אקוסטית פעיל. חומר הבידוד בין שכבות המתכת הוא סיבים מינרליים (צמר סלעים מוקשה) בצפיפות של 120 ק"ג/מ"ק.
פאנל גג RTAF תוכנן במיוחד על מנת לתת מענה ברמה גבוהה לדרישות מודולריות וקונסטרוקטיביות עבור קירות ומחיצות אש בטרמינלים, שטחי מסחר, בנייני ציבור, מוסדות חינוך, היכלים ואולמות ספורט.

פאנלים לבידודים אקוסטים
פאנל לבידודים אקוסטים

08-8504014

פנלים מבודדים לתעשיית המזון ולחקלאות

בונט | פנלים מבודדים | יחידות קירור | חדרי קירור
בונט | פנלים מבודדים | יחידות קירור | חדרי קירור
בונט | פנלים מבודדים | יחידות קירור | חדרי קירור

​053-9370050

​053-9370050